Warning: fopen(online_g/) [function.fopen]: failed to open stream: Is a directory in /main.php on line 619

Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /main.php on line 620

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /main.php on line 621

Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /main.php on line 622

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /main.php on line 623

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /main.php:619) in /config.php on line 121

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /main.php:619) in /config.php on line 122
.:Progres Cosmetics:.
  O firmie

Galeria produktów
  Nowości

Promocje
  Kosmetyka dekoracyjna

Kosmetyka pielęgnacyjna
  Dla panów

Zaloguj się
    Kontakt

Praca


Firma Progres Cosmetics istnieje od 1989 roku. Nasza siedziba mieści się w:

Puławach przy ulicy Pilsudskiego 63.


Oferta naszej firmy obejmuje:

  • kosmetyki do pielęgnacji ciała,
  • produkty dla pań (farby i odżywki do włosów, lakiery i zmywacze do paznokci, balsamy i kremy do ciała, pomadki, produkty depilacyjne),
  • produkty dla panów (kosmetyki do golenia).

   Przesłaniem naszej firmy jest tworzenie uniwersalnych i popularnych produktów utrzymanych w zdrowej, proekologicznej formule, uzupełnionej optymalnym programem pielęgnacyjnym. Naszym atutem jest wysoka jakość, ciekawe receptury niosące komfort i satysfakcję użytkownikom oraz przystępna cena.


   Historia firmy Progres Cosmetics sięga 1989 roku, kiedy to dołączyliśmy do grona producentów. Na przestrzeni kilkunastu lat działalności zyskaliśmy doświadczenie predysponujące nas do wytwórczości wysokiej jakości produktów, zajmujących znaczącą pozycję na polskim rynku kosmetycznym. Działalność handlową opieramy o sprzedaż hurtową ujętą w sieć dystrybucyjną obejmującą swoim zasięgiem całą Polskę. Nasze produkty z coraz większym powodzeniem, sprzedajemy również na rynki wschodnioeuropejskie, gdzie nasza marka jest rozpoznawalna i bardzo ceniona.


   Progres Cosmetics to nieprzypadkowy zespół znakomitych fachowców: technologów, chemików, specjalistów zarządzania i produkcji. Dzięki trafnemu doborowi kadr, firma nasza nieustannie się rozwija, bezbłędnie odpowiada na zapotrzebowanie rynku coraz to szerszą i ciekawszą ofertą.


   Większość naszych produktów, to kosmetyki dla pań. Kobieta, od wieków jest tak żywo zainteresowana sprawami urody, że nie ma nic w tym dziwnego, iż chcemy tworzyć przede wszystkim dla niej i móc w ten sposób spełniać jej stylizacyjne fantazje. W naszym asortymencie nie brakuje również produktów dla panów. W chwili obecnej reprezentowane są krótką serią kosmetyków do golenia Sprint Man, ale plany rozbudowy grupy produktów dla mężczyzn są bardzo rozległe i ciekawe.

   
   Nasze kosmetyki makijażowe powstały na kanwie najmodniejszych trendów i posiadają nowoczesną, oryginalną formę aplikacyjną. Projektujemy je w uniwersalnych odcieniach, odpowiednich do makijażu dla kobiet dojrzałych i dla nastolatek.

   
   Kosmetyki do pielęgnacji ciała, farby do włosów, produkty depilacyjne powstały w nurcie nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych i dermatologicznych. Tworząc je wykorzystaliśmy cały arsenał składników roślinnych i mineralnych o działaniu kondycjonującym i protekcyjnym. Zyskały już grono stałych użytkowniczek, dały się bowiem poznać, jako produkty dobrej jakości, godne zaufania, przyjazne dla skóry i włosów.


   Postawiliśmy na nowoczesną technikę produkcji. Wysokiej klasy urządzenia sterowane są przez znakomitych specjalistów, dlatego produkt finalny odpowiada wszelkim wymaganym normom i standardom. Nad prawidłowością operacji produkcyjnych, logistycznych i rozliczeniowych czuwa system komputerowy, dzięki czemu przebiegają one bez zakłóceń i przestojów.
   

   
   Postęp, tworzący nazwę naszej firmy - Progres - jest dla nas celem nadrzędnym. Jesteśmy przekonani, że włałnie kreatywny rozwój, wspierany rosn±cym doświadczeniem, przyniósł nam stabilną i liczącą się pozycję na rynku kosmetycznym.

   Wstecz   |   Do góry      |   
Copyright © Progres Cosmetics | designed by

licznik odwiedzin